Relacja z targów

Targi DREMA 2023, Poznań

Wraz z naszą najnowsza Frezarką CNC OPTIMAT 2132 ATC pojawiliśmy się na Międzynarodowych Targach Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Pokaz możliwości tej maszyny na żywo przyniósł nam wielka grupę fanów i klientów. Do dziś sprzedaliśmy dziesiątki egzemplarzy tego modelu w kilku państwach Europy. Więcej o naszej frezarce przeczytacie na dedykowanej stronie https://www.optimat-cnc.pl/

 

Targi RemaDays 2020, Warszawa

Tego roku wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pojawiliśmy się na jednej z największych imprez branży reklamowej. Rewelacyjna atmosfera, ogromna ilość klientów, wspaniałe maszyny. Z pewnością wspaniałe wspomnienia, które przyniosło to wydarzenie, pozostaną z nami przez długi czas.

Targi WOODTECH 2019 - Turcja, Tuyap

Nie mogło nas zabraknąć podczas targów WOODTECH w Turcji, zaprezentowaliśmy tam nasze najnowsze produkty i technologie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć!

Targi Drema 2019, Poznań

W naszej pracy najbardziej cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, dlatego 4 dni byliśmy dla Was dostępni na Targach Drema 2019 w Poznaniu, gdzie zaprezentujemy 2 solidne modele, które już mogą stać się filarem Twojej produkcji.

Targi Ligna, Hannover 2019

Podczas tegorocznych największych targów narzędzi, maszyn i urządzeń do obróbki drewna w Niemczech mieliśmy zaszczyt zaprezentować się na powierzchni wystawowej 500 m2.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć!

Targi Remadays, Warszawa 2017

Targi RemaDays 2017 to zdecydowanie najbardziej owocujące targi w roku! Ogromna ilość klientów, świetna atmosfera.

Targi WOOD WORKING MACHINERY, Turcja, Istanbul 2017

Na targach prezentowaliśmy profesjonalne Frezarki CNC i centra obróbcze AES, w tym naszą perełkę, nasz kamień milowy - Pięcioosiową Frezarkę CNC Vega 5X.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć!

 

Targi Remadays, Warszawa 2016

Owocne targi z branży reklamowej.

Targi Dremasilesia, Sosnowiec 2016

Były to targi, które z całą pewnością możemy zaliczyć do udanych.

Targi Drema, Poznań 2016

W tym roku także pojawiliśmy się na Targach Drema w Poznaniu! :)

 Firma TechnologieCNC brała także czynny udział w wydarzeniu 'Drema Dzieciom'. Z naszą pomocą powstało wiele przedmiotów które posłużą dzieciom.