Osuszacz chłodniczy z wbudowanymi filtrami 1 i 0,01u VIBER-SYSTEM 53m3/h

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Viber-System
  • Availability: None  (30 szt.)
  • szt.
  • Gross price: 4,933.96 zł 4,011.35 zł

Dane techniczne:

 Wydajność m3/h: 53
 Wydajność m3/min: 0,88
 Przyłącze: 1/2"
 Napięcie V: 240/3/50
 Czynnik chłodzący: R134.a
 Spadek ciśnienia mbar: 220
 Ciśnienie robocze:16
 Wbudowane 2 filtry: 1 i 0,01 mikron
 Waga: 32 kg
 Długość: 420mm
 Szerokość: 360mm
 Wysokość: 560mm

Opis produktu:

 Seria osuszaczy WDF to rodzina trwałych i prostych w obsłudze osuszaczy ziębniczych o przemyślanej, przemysłowej konstrukcji. Sercem urządzenia jest anodowany aluminiowy jednomodułowy wymiennik ciepła o dużej powierzchni. Wysokiej klasy izolacja termiczna w połączeniu z dużą skutecznością działania wymiennika pozwalają na nieprzerwaną pracę urządzenia nawet przy temperaturze otoczenia dochodzącej do +45°C i temperaturze sprężonego powietrza +50°C!

 Inżynierowie firmy Viber-System zadbali również o obniżenie do minimum spadków ciśnienia na wymienniku, które obecnie nie przekraczają 100 mbar, a dla całego urządzenia wraz z filtrami 320 mbar! Wszystkie oferowane modele standardowo wyposażone są w wbudowane filtry sprężonego powietrza, które skutecznie chronią wymiennik i instalację klienta przed zanieczyszczeniami.

 Dla wielu klientów świetnym udogodnieniem jest znajdująca się na panelu operatorskim lampka sygnalizująca konieczność wymiany wkładów filtrów. Właściwa pielęgnacja systemu filtracyjnego przekłada się na oszczędność energii pochłanianej przez kompresor.

 Obsługę serwisową urządzenia ułatwia możliwość zdejmowania obudowy bez użycia narzędzi. Teraz wyczyszczenie skraplacza lub wymiana filtra zajmuje jeszcze mniej czasu, co przyczynia się do obniżenia kosztów prac serwisowych. Świetnym udogodnieniem jest również znajdująca się na panelu lampka kontrolna informująca o potrzebie wymiany wkładów filtracyjnych.

Zdjęcia użyte w prezentacji są zdjęciami poglądowymi, mogą różnić się od zdjęć rzeczywistych.